Warsztaty "Zastosowanie metod cytometrii przepływowej w immunoonkologii"

Plakat Warsztaty PL

Termin: 1 czerwca godzina 10:00

Miejsce: Aula A, Centrum Dydaktyczne WUM

Serdecznie zapraszamy młodych naukowców (studentów, doktorantów i doktorów) na warsztaty dotyczące aktualnych zastosowań zaawansowanej cytometrii przepływowej zorganizowane w ramach projektu STREAM. Członkowie Konsorcjum STREAM oraz zaproszeni goście zaprezentują w formie wykładów szeroką gamę zastosowań cytometrii przepływowej w immunoonkologii. Specjaliści z firm Becton Dickinson Polska oraz Thermo Fisher Scientific przedstawią praktyczne zastosowania cytometrii przepływowej.

W celu rejestracji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://goo.gl/forms/SyMPLKuwTCZUxhjz2

Rejestracja obowiązkowa. Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt w sprawach organizacyjnych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz agendę wydarzenia.

Warsztaty teoretyczne "Immunoterapia adoptywna w leczeniu nowotworów"

Jednodniowe warsztaty teoretyczne zostaną zorganizowane na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i będą poświęcone bieżącym strategiom w immunoterapii adoptywnej. Oprócz członków Konsorcjum STREAM, zostaną zaproszeni dwaj dodatkowi prelegenci, eksperci europejscy w dziedzinie adoptywnych terapii komórek T (w sumie 7 wykładów). Warsztaty będą reklamowane wśród polskiej społeczności naukowej, jak również wśród przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego i biotechnologicznego, co przyczyni się do rozpowszechniania wiedzy i promocji projektu STREAM na dużą skalę. Uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje wyniki badań w postaci plakatów, aby ułatwić wymianę wiedzy między środowiskiem naukowym oraz przemysłem farmaceutycznym i biotechnologicznym, a w efekcie przyczynić się do powstania innowacyjnych projektów. Co najważniejsze, członkowie Zakładu Immunologii WUM, biorący udział w projekcie STREAM, będą mieli możliwość zaprezentowania swoich wyników badań i postępów w dziedzinie immunoonkologii i przedyskutowania ich z ekspertami.