Warsztaty "Immunoterapia adoptywna nowotworów"

Serdecznie zapraszamy młodych naukowców (studentów, doktorantów i doktorów) na konferencję dotyczącą postępów i najnowszych osiągnięć immunoterapii adoptywnej, ze szczególnym uwzględnieniem terapii chorób nowotworowych, zorganizowaną w ramach projektu STREAM. Członkowie Konsorcjum STREAM oraz zaproszeni goście podsumują w formie wykładów aktualną wiedzę w dziedzinie immunoterapii oraz przedstawią wyniki swoich badań.

Prezentacje wygłoszą:

• Lorenzo Galluzzi, PhD, Weill Cornell Medical College;
  • Jon Amund Kyte, MD PhD, Oslo University Hospital;
  • Tuna Mutis, MD PhD, VU University Medical Center;
  • Dominika Nowis, MD PhD, Centre of New Technologies;
  • Piotr Trzonkowski , MD PhD, Medical University of Gdansk;
  • Tomasz Rygiel, PhD, Medical University of Warsaw

Termin: 25 września godzina 10:00

Miejsce: Aula A, Centrum Dydaktyczne WUM

W celu rejestracji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://goo.gl/forms/8Q5QrpmFr6QmttBJ2

Rejestracja obowiązkowa. Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt w sprawach organizacyjnych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz agendę wydarzenia

Plakat Warsztaty PL 2018 v5