Arrow
Arrow
Slider

Trzeci coroczny kongres „Postępy w Immunoonkologii”

W dniach 24-25 maja w Londynie, Wielka Brytania, odbędzie się trzeci coroczny kongres „Postępy w Immunoonkologii”. Podczas  ponad 50 prezentacji, prelegenci zapewnią uczestnikom wgląd w najnowsze trendy i odkrycia wpływające na rozwój branży immunoonkologicznej.

 

 

W wydarzeniu weźmie udział ponad 300 przedstawicieli światowej sławy instytucji akademickich, szpitali, globalnych koncernów farmaceutycznych i wiodących firm biotechnologicznych.

Organizatorzy zaplanowali 6 interaktywnych bloków:

  • Odkrycia Terapii Immunoonkologicznych
  • Immunoonkologia Translacyjna
  • Genomika w immunoterapii nowotworów i medycynie precyzyjnej
  • Rozwój w zakresie badań przedklinicznych: badania przesiewowe, testy i modelowanie w immunoonkologii
  • Immunoterapia: badania kliniczne
  • Mikrobiom w immunoonkologii

Organizatorzy oferują także 14 wstępnie zaplanowanych spotkań „jeden na jeden”, wystawy i nieformalne spotkania networkingowe.

Oxford Global Conferences tak mówi o organizowanym przez siebie wydarzeniu: Rynek immunoonkologii poddawany jest obecnie wiele udoskonaleniom, a firmy biotechnologiczne i farmaceutyczne starają się opracować i zatwierdzić terapie w tej przełomowej dziedzinie. Mając to na uwadze, nasz kongres zapewnia kompleksowy przegląd procesu rozwoju: od badań podstawowych mających zastosowanie w terapii nowotworów i rozwoju biomarkerów po badania przedkliniczne i kliniczne. W aktualnym programie konferencji zaplanowane jest omawianie konkretnych przykładów immunoterapii oraz debata naukowa na wysokim poziomie.

Aby uzyskać więcej informacji przejdź do: https://www.immunooncology-congress.com/ 

 

OPEN