Spotkanie Konsorcjum projektu STREAM w Oslo

W dniach 18-19 stycznia w Oslo odbyło się spotkanie międzynarodowego Konsorcjum projektu STREAM, w skład którego wchodzą: Warszawski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet w Oksfordzie, Instytut Francisa Cricka w Londynie, Szpital Uniwersytecki w Oslo i Międzynarodowy Instytut Inżynierii Genetycznej i Biotechnologii w Trieście. Przedstawiciele Konsorcjum podsumowali kolejny rok realizacji projektu oraz wyznaczyli cele na najbliższe miesiące.

W ramach spotkania zorganizowane zostało również seminarium dla młodych naukowców w Instytucie Badań nad Rakiem w Oslo. W trakcie seminarium pt. „Postępy w immunoonkologii” prezentacje wygłosili członkowie projektu STREAM: prof. Jakub Gołąb, prof. Dimitar Efremov, dr Nicholas Crump, i dr Dinis Calado.