Arrow
Arrow
Slider

Program „Postępy w Immunoterapii Nowotworów”

Wydarzenie będzie miało miejsce 2 grudnia 2017, w Houston, w amerykańskim stanie Texas. Organizatorem jest SITC (Society for Immunotherapy of Cancer)  we współpracy z  AAEM (American Academy of Emergency Medicine) i  ACCC (Association of Community Cancer Centers).

 

Program obejmuje następujące zagadnienia:

  • zastosowanie kliniczne immunoterapii zatwierdzone przez FDA (czerniak, płuca, narządy moczowo-płciowe, nowotwory układu krwionośnego, głowy i szyi)
  • bariery operacyjne i refundacyjne związane z wprowadzaniem immunoterapii i strategie ich przezwyciężania
  • identyfikacja i zarządzanie zdarzeniami niepożądanymi związanymi z układem odpornościowym z perspektywy pielęgniarek i lekarzy w warunkach klinicznych i w sytuacjach awaryjnych.

Uczestnicy będą mieli okazję nawiązać kontakt z regionalnymi ekspertami z dziedziny immunoterapii, najpierw podczas inauguracyjnego spotkania, następnie podczas dwóch seminariów internetowych po zakończeniu programu, a także w dłuższej perspektywie, przez specjalne forum społeczności SITC CONNECT.

Dokładny program wydarzenia oraz szczegóły dotyczące rejestracji można znaleźć tutaj: 

https://www.sitcancer.org/events/event-description?CalendarEventKey=4f44a791-90e2-41ab-969c-6232f9708453&Home=%2Fevents%2Fcalendar

 

OPEN