Nowa aktualność w bazie wiedzy!

Członkowie zespołu STREAM wyjaśniają, jaką rolę w nadzorze immunologicznym pełni L-arginina.

Twinning dr. hab. Radosława Zagożdżona w Institute of Cancer Research w Oslo

W dniach 27.06-3.07.2017, dr hab. Radosław Zagożdżon przebywał z wizytą twinningową w laboratorium prof. Karla-Johana Malmberga w Institute of Cancer Research, Oslo University Hospital (OUS).

III Konferencja Immunoterapia Nowotworów w Łodzi

Trzecia edycja wydarzenia odbyła się w dniach 21-22 kwietnia 2017 r. w Łodzi.

Twinning Dr Małgorzaty Firczuk w Międzynarodowym Centrum Inżynierii Genetycznej i Biotechnologii w Trieście

4 czerwca 2017 roku dr Małgorzata Firczuk rozpoczęła 6-tygodniową wizytę w ramach pakietu Twinning w laboratorium Hematologii Molekularnej w Międzynarodowym Centrum Inżynierii Genetycznej i Biotechnologii w Trieście. Prof. Dimitar Efremov, kierownik Laboratorium Hematologii Molekularnej, jest jednym z partnerów w projekcie STREAM.

Sympozjum „Cancer, Inflammation and Immunity” (11-13 czerwca)

Konferencja odbyła się w San Diego, USA. W programie m.in. sesja poświęcona roli mikrośrodowiska guza w immunoterapii nowotworów.