Nowy artykuł autorstwa zespołu dra R. Zagożdzona

Zespół dr R. Zagożdżona niedawno opublikował artykuł pt.: "Application of Genome Editing Techniques in Immunology" in Archivum Immunologiae et Therapiae Experimentalis (dostępny online Sty 17, 2018).

(Zych, A.O., Bajor, M. & Zagozdzon, R. Arch. Immunol. Ther. Exp. (2018).

Spotkanie Konsorcjum projektu STREAM w Oslo

W dniach 18-19 stycznia w Oslo odbyło się spotkanie międzynarodowego Konsorcjum projektu STREAM, w skład którego wchodzą: Warszawski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet w Oksfordzie, Instytut Francisa Cricka w Londynie, Szpital Uniwersytecki w Oslo i Międzynarodowy Instytut Inżynierii Genetycznej i Biotechnologii w Trieście. Przedstawiciele Konsorcjum podsumowali kolejny rok realizacji projektu oraz wyznaczyli cele na najbliższe miesiące.

Grant dla członka projektu STREAM!

Dr n. biol. Agnieszka Graczyk-Jarzynka otrzymała w XVI konkursie grantowym Fundacji Naukowej Polpharmy grant w wysokości 555 800 zł na realizację projektu badawczego pt.: "Opracowanie platformy chimerycznych receptorów antygenowych pod kontrolą indukowalnych systemów ekspresyjnych aktywowanych w środowisku nowotworu”.

Wesołych Świąt!

Drodzy Członkowie i Przyjaciele Projektu STREAM!

Nowa aktualność w bazie wiedzy!

Tym razem członkowie zespołu STREAM opisują rolę białka STING w immunoterapii nowotworów.